Spaudos konferencija Seime „Teismas dar kartą sako: prokuratūra turi pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Lietuvos saugumo vadovų veiklos“.

2018 m. balandžio 27 d. 10 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Teismas dar kartą sako: prokuratūra turi pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Lietuvos saugumo vadovų veiklos“. Dalyvauja buvęs Seimo narys Audrius Nakas.

Vilniaus apygardos teismas atmetė Generalinės prokuratūros prokuroro Redo Savicko skundą dėl Vilniaus miesto apylinkės teismo nutarties, kuria panaikintas Generalinės prokuratūros atsisakymas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Lietuvos VSD vadovo Dariaus Jauniškio ir AOTD prie KAM buvusio vadovo Alvydo Šiupario piktnaudžiavimo tarnyba įrašant Zigmą Vaišvilą ir Audrių Naką į Lietuvos 2015 m. Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą ir tuo juos apšmeižiant.Teismas Generalinei prokuratūrai nurodė, kad nepašalintas prieštaravimas tarp to, kad Zigmas Vaišvila ir Audrius Nakas buvo įtraukti į Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą, ir to, kad VSD vadovas Darius Jauniškis po to raštu patvirtino, jog Zigmas Vaišvila ir Audrius Nakas nebuvo grėsmės Lietuvos nacionaliniam saugumui.