Sportas

Ingrida Petuchovaitė (ELTA) . „Žalgiris“ Eurolygos ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį

Written by Biciulystė Siūlo · 35 sec read

Zalgiris Eurolyga 2018 Zalgiris Eurolyga 2018 jasikevicius               Vyrų krepšinio klubų Eurolygos trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse antradienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ namuose 80:60 (21:19, 26:17, 20:14, 13:10) nugalėjo praėjusio sezono vicečempionę Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) ekipą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1. Per pirmąsias 10 žaidimo minučių vyko lygi kova, tačiau antrajame ketvirtyje žalgiriečiai atitrūko ir 19-ąją min. susikrovė 17 taškų pranašumą 47:30, o prieš ilgąją pertrauką pirmavo 47:36. Įpusėjus trečiajam kėliniui, svečiai priartėjo 46:53, bet aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 9:1 ir vėl nutolo 62:47. Ketvirtajame kėlinyje skirtumas perkopė 20 taškų ribą (72:52, 75:54, 80:56).Kauno komandai 18 taškų pelnė Brandonas Daviesas, 13 – Paulius Jankūnas, 12 – Kevinas Pangosas, 10 – Axelis Toupane’as, 8 – Vasillije Micičius, 7 – Antanas Kavaliauskas, 6 – Beno Udrihas, 5 – Aaronas White’as, 1 – Artūras Milaknis.

Pirėjo ekipoje 14 taškų surinko Vassilis Spanoulis, 11 – Brianas Robertsas, po 6 – Jamelas McLeanas, Kimas Tillie ir Kostas Papanikolaou.

Ketvirtosios ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį vėl Kaune.