Sportas

Pasiekimai rugpjūtyje

Written by admin · 1 min read

Olimpinė ir pasaulio čempionė lietuvė Rūta Meilutytė Berlyne (Vokietija) vykstančio 32-ojo Europos plaukimo čempionato moterų 50 m plaukimo krūtine pusfinalyje šeštadienį pagerino Europos rekordą, užėmė pirmąją vietą ir pateko į finalą.Mūsų šalies sportininkė distanciją įveikė per 29,88 sek. ir 0,41 sek. pagerino Europos čempionatų rekordą, kuris nuo 2010 metų rugpjūčio 15 dienos priklausė rusei Julijai Jefimovai.R. Meilutytei priklauso šios rungties pasaulio rekordas – 29,48 sek.Į sekmadienį vyksiantį finalą pateko aštuonios plaukikės.

Giedrius Titenis Europos čempionate iškovojo sidabrą. Anksčiau G.Titenis yra iškovojęs du bronzos medalius.50 metrų krūtine rungtyje jis buvo antras – finalo jis distanciją įveikė per 27,34 sek. Pagerino Lietuvos rekordą.

Auksą iškovojo britas Adamas Peaty. Jis atplaukė per 27 sek. Bronza atiteko slovėnui Damirui Dugonjičiui, kuris distanciją įveikė per 27,48 sek.

Danas Rapšys žemyno pirmenybėse užėmė penktąją vietą. 200 m nugara plaukimo finale jis nuotolį įveikė per 1 min. 57,68 sek.

Auksą iškovojo lenkas Radoslawas Kawecki, distanciją įveikęs per 1 min. 56,02 sek.

Sidabras atiteko vokiečiui Christianui Dieneriui, jis atplaukė per 1 min. 57,16 sek. Trečioje vietoje liko vengras Gaboras Balogas. Jo laikas – 1 min. 57,42 sek.

***

Slovėnijoje vykusiame keturių komandų draugiškame turnyre Lietuvos rinktinė 72:74 (13:16, 22:26, 18:12, 19:20) nusileido šeimininkams ir patyrė pirmąją nesėkmę per trylika rungtynių.

***
Tiumenėje pasaulio vasaros biatlono čempionato vyrų sprinto varžybose šeštadienį Karolis Dombrovskis užėmė 15-ąją vietą.

***
Norvegijoje Europos jaunių paplūdimio tinklinio čempionato vaikinų varžybose Lietuvos atstovai Marius Barauskis ir Edgaras Bartkus užėmė devintąją vietą.