Sportas

Sveikiname šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionus!

Written by admin · 39 sec read

Taivane vykusiame pasaulio čempionate dalyvavo ir trys Lietuvos sportininkai. Šiuolaikinės penkiakovės olimpinei čempionė L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė medalių kolekciją papildė pasaulio čempionato auksu. II v. laimėjo brazilė Yane Marques, III v. – buvusi Lietuvos, dabar Rusijos pilietė Donata Rimšaitė.

L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė surinko 5312 taškų.  Londono olimpinėse žaidynėse bronzą laimėjusi brazilė Yane Marques -5292 tšk.,  Donata Rimšaitė – 5284 tšk. Kita lietuvė Gintarė Venčkauskaitė surinko 4864 taškus ir užėmė 31 vietą.

L.Asadauskaitė-Zadneprovskienė Planetos pirmenybėse  buvo iškovojusi sidabrą ir tris bronzos medalius. Lietuvė tris kartus tapo Europos čempione, o dukart vicečempione. Praėjusiais metais Londone ji pasipuošė ir olimpinių žaidynių auksu.

Justinas Kinderis, netrukus po Lauros pergalės, taip pat tapo pasaulio čempionu. II v. užėmė britas Nicholas Woodbridge’as, III v. – rusas Aleksandras Lesunas.

„Į pasaulio čempionatą atvykome tik trise, o laimėjome du aukso medalius. Lietuvai tai yra neįtikėtina“, – po varžybų sakė J.Kinderis.

Sportininkus sveikino  šalies vadovai – Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas.