Algirdas Karčiauskas. Ar LRT administracijos ir tarybos vadovų antiįstatyminei elgsenai Seimas liks abejingas?

LRT taryba nei į registruotus , nei į elektroninius piliečių siunčiamus dokumentus neatsako mėnesių mėnesiais.
LRT tarybos pirmininkas ponas L. Gadeikis į registruotą laišką, išsiustą jam kovo 29 d., neatsakė iki šiol.  Laiške, NVO vardu,  buvo išvardinti faktai apie LRT administracijos vykdomus LRT įstatymo akivaizdžius pažeidimus. Tarybos pirmininkas pats nevykdo teisės aktų ,nurodančių per kokį laiką turi būti pateikiami atsakymai piliečiams bei , ignoruodamas mokesčių mokėtojų prašymus, galimai    dangsto LRT vadovės nusižengimus .
   Kadangi nieko gero parlamentinės kontrolės srityje ir darbe su rinkėjais nesitikiu iš savo- Savanorių apygardos atstovo- pono M. Matijošaičio, kreipiuosi į gerb. V. Juozapaitį ir kitus Kultūros komiteto bei Teisės komiteto narius .
Prašau išsiaiškinti ir atsakyti, kodėl LRT vadovai  nevykdo įstatymų , bet  užtat uoliai švaisto mokesčių mokėtojų lėšas biurokratinėms reikmėms ir  jokio  palaikomumo neturinčioms propagandinėms diskusijų laidoms, kai penkiese ar keturiese atakuoja vieną oponentą (kaip kad tai eilinį kartą buvo surežisuota   Liepos Želnienės vestoje Aktualijų laidoje  gegužės 17 dieną…). Propagandines aktualijų laidas organizuojanti LRT administracija bijodama piliečių reakcijos ir jas cenzūruodama net panaikino tiesioginius klausytojų skambučius.
Tokios ,jokių demokratinių ir etikos  standartų neatitinkančios laidos liudija apie tolesnius LRT vadovų nepaliaujamus  LRT įstatymo pažeidimus. Nekompetenciją ir lėšų švaistymą LRT liudija net tai, kad vadovų kontaktai, e-mailai yra beveik paslėpti ir taip užmaskuoti, kad juos surasti galėtų tik programuotojas…
Pagarbiai-
Kaunietis Algirdas Karčiauskas
8-657-*66899
***********
Dėkojame už laišką. Sutinkame su Jūsų nuomone, kad LRT darbuotojų, taip pat ir LRT tarybos narių kontaktai yra labai svarbu ir turi būti pasiekiami. Tarybos kontaktai niekada nebuvo slepiami, jie yra paskelbti viešai. Kontaktus galima rasti portale https://apie.lrt.lt/kontaktai/administracija .
Prie LRT tarybos pirmininko Liudviko Gadeikio yra pateiktas el.pašto adresas taryba@lrt.lt (šis el.paštas atsidaro paspaudus grafinę voko ikoną). Šiuo el.pašto adresu yra pasiekiami visi Tarybos nariai. Taip pat yra nurodyti ir LRT tarybos referentės Irenos Pabrėžės el.pašto adresas. 

Šiuo metu dirbame ties šio puslapio atnaujinimo darbais. Tikimės, kad po atnaujinimo bus lengviau surasti viešai skelbiamą informaciją, ir nekils problemų, norint pasiekti norimus LRT darbuotojus.

Pagarbiai,

S. Konarskio g. 49,
LT-03123 Vilnius
Tel. +370 5 236 3000
lrt@lrt.lt www.lrt.lt

***********

From: Kauno rinkeju klubas <rinkejuklubas@yahoo.com>
Sent: 2021 m. kovo 29 d., pirmadienis 21:25
To: vytautas.juozapaitis@lrs.lt; vytautas.sarknickas@lrs.lt; kristijonas.bartosevicius@lrs.lt; petras.grazulis@lrs.lt; vytautas.kernagis@lrs.lt; arminas.lydeka@lrs.lt; liuda.pociuniene@lrs.lt; stasys.tumenas@lrs.lt; kestutis.vilkauskas@lrs.lt; dairad <pirmininkas@lzs.lt>; marius.matijosaitis@lrs.lt
Cc: LRT Bendras Adresas <lrt@lrt.lt>; Kuolys Darius <darius.kuolys@gmail.com>
Subject: Kodėl LRT tarybos narių kontaktai slepiami nuo visuomenės?

Ponui D. Radzevičiui, kiek pamenu, būnant LRT tarybos pirmininku, tarybos narių e-mailai LRT svetainėje buvo vieši. Dabar VISI ĮSLAPTINTI…Gal gerb. LRS kultūros komiteto pirmininkas ar nariai gali paaiškinti, kodėl, už stambius mokesčių mokėtojų pinigus vienos politinės krypties propagandą per LRT leidžianti platinti, LRT taryba pasislėpė nuo visuomenės į porindį?.

Taip , be abejo, pažeidžiamas ne tik viešumas, demokratija ar atskaitingumas mokesčių mokėtojams , bet ir Tarybos nario etikos kodeksas. Jei taip toliau, gal ir Seimo nariai užšifruos ir paslėps savo e-mailus, nes jau ir taip daugelių SEIMO NARIŲ paštai AUTOMATIŠKAI ATMETA RINKĖJŲ E-MAILUS. 

Gal koks nors LRS kultūros  komiteto narys ,ar bent ponas Žurnalistų bendrijos lyderis D.Radzevičius galėtų paaiškinti ,kas dedasi tariamai visuomeninėje LRT su viešumu ir atvirumu visuomenei? O gal mano Savanorių apygardos atstovas ponas M. Matijošaitis prisimintų, kam jis atstovauja?

Pagarbiai-

Algirdas Karčiauskas  Kaunas

8-657-6699  LRT TARYBOS NARIO ETIKOS KODEKSAS

 ********

1. BENDROSIOS NUOSTATOS 

,,LRT Tarybos nariai sutinka, kad vykdydami prisiimtus įsipareigojimus, laikysis šio Etikos kodekso taisyklių.

Taryba nuosekliai laikosi septynių pagrindinių principų: kolegialumo, visuomeniškumo, padorumo, atsakingumo, atvirumo, sąžiningumo ir pavyzdingumo (žr. A priedą).

Esant reikalui,  Taryba gali patvirtinti šio Etikos kodekso pakeitimus”

P.S. Kur dingo Tarybos narių visuomeniškumas ir atvirumas?