Sportas

Prezidentūroje pasveikinti kūno kultūros atstovai

Written by admin · 1 min read

  Pirmą spalio šeštadienį bus minima pasaulinė kūno kultūros ir sporto diena. Šia proga, šiandien, prezidentūroje buvo įteikti apdovanojimai lietuvos sportininkams, kurie garsina tėvynės vardą pasaulyje.

 

Taip pat buvo įteiktos padėkos ir kultūrizmo šakos atstovams, kurių metams bėgant vis daugėja. Pastaruoju metu pastebimas akivaizdus sveikos gyvensenos, judėjimo, kultūrizmo metodikos, bei pratybų su svarmenimis prieinamumas kiekvienam. Kultūrizmas vis populiarėja ir dėl didėjančių rungčių įvairovės. 

Tokia nauja rungtis, kaip „bikinis“ pritraukia vis daugiau dalyvių, nes daug greičiau pasiekiami rezultatai, tačiau reikia paminėti, jog investicijos į varžybas yra tikrai nemažos. „ Net jeigu tu būsi puikiai pasiruošęs tiek fiziškai, tiek morališkai, nereiškia, kad tu tikrai laimėsi. Šiose varžybose didelį vaidmenį atlieka ir sėkmė“,- pasakojo Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos, Lietuvos rinktinės vyriausias treneris Renaldas Česnaitis, kurio jau ne vienas mokinys yra pasiekęs tarptautinio pripažinimo.

Įkvepiantys pavyzdžiai bei sėkmės istorijos neretai tampa tuo “magnetuku”, kuris motyvuoja ir nesiekiančius varžybų scenos. „Kasmet iš svarbiausių tarptautinių varžybų (pasaulio bei Europos čempionatų) Lietuvos atstovai grįžta su apdovanojimais. Tai nestebina, nes taip yra jau du dešimtmečius, tiesiog tradicijų tąsa. Turime šios sporto šakos čempionišką „geną“ “, –
teigė LKFF sekretorius Arūnas Petraitis. Per 20 metų mūsų kultūristai pasaulio bei Europos suaugusiųjų pirmenybėse yra iškovoję per 50 medalių. Pasaulio čempionais tapę Natalja Murnikovienė, Olegas Žuras, Inga Neverauskaitė, Rolandas Pocius, Alina Čepurnienė – plačiai žinomi šio sporto atstovai.

Ne vieną laimėjimą yra iškovojęs ir iš šiaulių kilęs asmeninis treneris Deividas Dubinas „Turiu daug apdovanojimų už pasiektus pasiekimus įvertintus medaliais, bei Mero padėkomis, aukso medalį iš Prezidentės už sporto pergales. Šitą padėką taip pat yra man labai svarbi, nes ją gaunu
ne iš kultūrizmo federacijos, o iš Lietuvos vyriausybės, taigi šis pripažinimas yra tikrai didelis mano darbo įvertinimas. Aš asmeniškai labai daug stengiuosi prisidėti prie Lietuvos kultūrizmo plėtojimo bei sveikos gyvensenos populiarinimo“,- neslėpė džiaugsmo po padėkos įteikimo kalbintas pasaulio fitneso vice-čempionas Deividas Dubinas.

“Vilnius LifeStyle”